Підтримуємо громади у їх прагненні якісних змін.

Протягом останніх 7 років ми з командою та експертами навчаємо та консультуємо представників громад у напрямку залучення коштів та написання та реалізації проєктів. Я рада, що нам вдається знаходити ефективні шляхи вирішення робочих питань. Особливо це стосується покращення інфраструктури в громадах

Після мого обрання до Верховної Ради України у нас з’явилась ще одна можливість залучати кошти депутатської субвенції.

Нещодавно Кабінет Міністрів України вдруге у цьому році включив всі об’єкти подані мною, як народним депутатом, до свого розпорядження, яке було опубліковано нещодавно. Увесь перелік об’єктів як і раніше формувався на основі звернень громад до мене. Головним критерієм є наявність проектно-кошторисної документації (ПКД) на об’єкт.

Що нині втілюємо в Бабчинецькій громаді!

Бабчинецька школа, яку відвідують більше 150 учнів, невдовзі отримає утеплення стін та сучасний привабливий фасад. За моїм зверненням уряд виділив 2 млн грн. Минулого року у цьому ж навчальному закладі було завершено капітальний ремонт котельні. Також з держбюджету було залучено 400 тис. грн.

Також, вже триває капітальний ремонт мосту через річку Мурафа на км 12 автомобільної дороги місцевого значення О-02-24-03 Чернівці-Букатинка в селі Вила-Ярузькі. Довжина споруди – 90 метрів. Міст особливий і важливий тим, що з’єднує дві частини села, а також є складовою частиною автомобільної дороги Чернівці-Букатинка. Вартість робіт – 38 млн грн.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.