20 вересня Лариса Білозір відвідала в якості запрошеної разом з колегою депутататом Андрієм Мельником пленарне засідання 26-й сесії Тульчинської районної ради 7 скликання.

“На сесії звернулася до депутатів щодо поточної ситуації, щодо співфінансування нашою ГО «Життя та розвиток громад» 16 з 19 проектів-переможців обласного конкурсу розвитку тергромад, на реалізацію яких в Тульчині буде залучено 1,7 млн. грн. коштів обласного бюджету, а всього буде реалізовано проектів на 6,7 млн. грн. Це один з найкращих показників в області залучення партнерських коштів (на одну гривну обласного бюджету майже 4 грн. додатково залучених коштів)” – розповідає Лариса Миколаївна на своїй сторінці у фейсбук.

На сесії було розглянуто 33 питання, серед яких звіт голови райдержадміністрації Віталія Чуби про виконання делегованих районною радою повноважень, про внесення змін до районного бюджету 2018, про утворення комунальної установи «Тульчинський районний Інклюзивного-ресурсний центр» та ін.

Було відмічено, що Законом України від 10 липня 2018 року № 2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» внесено зміни до статті 168 Податкового кодексу України стосовно сплати податку на доходи фізичних осіб, нарахованого податковим агентом з доходів за здавання фізичними особами в оренду земельних ділянок, земельних часток (паїв) до відповідного бюджету за місцезнаходженням таких об’єктів оренди. Очікуються додаткові надходження по даному виду надходжень більше 2 млн. грн.

На даний час підписані довідки про передачу бази оподаткування з Томашпільською ОТГ (ТОВ “АК “Зелена долина” 3680,7 тис. грн. – 2208,4 тис. грн.), Немирівським райфінуправлінням (ТОВ “ПК “Зоря Поділля” 369,0 тис. грн. – 221,4 тис. грн.), Ковалівською ОТГ (ТОВ “Немирівлатінвест” 637,0 тис. грн. – 382,2 тис. грн.), м. Ладижин готує довідки по ТОВ “Вінницька птахофабрика”.

Це дійсно важливий крок, який дозволить наповнити районний бюджет та вирішити ряд важливих соціальних питань.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.