Порядок денний сьогоднішнього позачергового засідання Верховної Ради.

▪️У першому читанні розглянемо нарешті перше читання законопроєкт №2769 про внесення змін до статті 225 Виборчого кодексу України (щодо розміру грошової застави). І на розгляд виноситься законопроєкт №2386 про заходи, спрямовані на погашення заборгованості, що утворилася на оптовому ринку електричної енергії.

▪️Також заплановано заслухати звіт ТСК з питань розслідування пожежі (вибухів) на складах боєприпасів в м.Ічня, м.Калинівка, м.Балаклія, м.Сватове, м.Кривий Ріг.

?Друге читання:
▪️3132 – про внесення змін до Закону України “Про Антимонопольний комітет України” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення системи органів Антимонопольного комітету (друге читання) – ст.7

▪️3400 – про внесення змін до Постанови Верховної Ради України “Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної
Ради України з питань розслідування оприлюднених у ЗМІ фактів можливих корупційних дій посадових осіб органів державної влади, які призвели до значних втрат дохідної частини Державного бюджету України”

▪️2571 – про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності.

Також заплановано розглянути окремі питання ратифікації міждержавних договорів. Початок засідання о 13:30 год.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.