?Працюю на окрузі. В графіку роботи Верховної Ради цей тиждень окремо виділений народним депутатам для роботи з виборцями. Я до земляків іду із задоволенням. На жаль, лише один на місяць ми маємо для зустрічі із земляками.

✔️Тож серед іншого мала особистий прийом громадян в Шаргороді. До речі, перший у цьому році. Але хоч рік вже новий, але проблемні питання у більшості звернень приблизно ті ж – особистого характеру. Загалом поспілкувалась з 19 шаргородцями, що прийшли на прийом.

▪️Зокрема, зустрілась з головою місцевої профспілки освітян Григорієм Мельником, який звернув увагу на проект Закону про працю (№2708), який викликає суттєве занепокоєння працівників. На погляд профспілок цей законопроект суттєво порушують баланс прав працівників та роботодавців. Обов’язково опрацюємо це питання.

▪️Сільський голова Писарівки Володимир Сауляк звернувся, з приводу можливості внесення дороги, що йде через село до переліку автошляхів, які заплановано відремонтувати у цьому році та допомогти вирішити питання з освітленням вулиць. Про обсяг фінансування, що передбачало на ремонт доріг у районі також спілкувались з голованю райради Михайлом Поповим та в.о. голови РДА Юрієм Щуром. Ремонт автошляхів – на особливому контролі.

▪️Мешканці гуртожитку по вул. Героїв Майдану, 302, розповіли про свою 15-річну епопею з вирішенням питання у відстоюванні власності на своє ж житло. Зараз у людей чергова активна стадія судового процесу. Буду тримати цю ситуацію на особистому контролі.
Працюємо. ?

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.