Друзі, провела прийом громадян у Тульчині. Підсумок: звернення до народного депутата для багатьох й досі залишаються можливістю знайти підтримку.

?Спектр питань, різний і водночас основним було і залишаються – лікування. З огляду на це, ще більш тривожною виглядає ситуація з доступом до медичних послуг на селі. Для прикладу: у селі Зарічне громада хоче зберегти роботу ФАПу. Це велика проблема для малих сіл усього округу. Тож вже зараз готую звернення на Уряд і підійматиму це питання на найближчій сесії Ради.

?Нині вирішується питання з придбанням нового опалювального котла для школи у с. Клебань. Той, що працював донині, вже вичерпав свій ресурс. Реагуючи на звернення колективу у співпраці з ГО “Життя та розвиток громад”, будемо сприяти у придбанні нового обладнання для школи.

?Приватні звернення від тульчинців стосувались перерахунку пенсій та проблем з соціальними виплатами. А члени громадської організації «50+. Живи активно!» звернулись з проханням допомогти облаштувати для активних учасників робочу офісну зону і посприяти у наданні оргтехніки.

 

 

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.