РОБОТА НА ОКРУЗІ
Зустрілась на особистому прийомі громадян з мешканцями Шаргородщини. ?

Це перша робоча зустріч у новому статусі тут. Для багатьох звернення до народного депутата залишаються останньою можливістю знайти підтримку. Зізнаюсь, місцями важко слухати ці невигадані життєві історії наповнені постійною боротьбою: у когось з хворобою, у когось – з бюрократичною машиною. Всім допомогти одночасно, зрозуміло, дуже важко, але спільно шукаємо шляхи та можливості. Як не дивно, матеріальні питання – другорядне. Хоча їх також достатньо багато.

?У рамках візиту зустрілась з Григорієм Саулко та обговорили організацію відкриття Центру крафтових мистецтв – ШарКрафт. Подія відбудеться вже 11 жовтня на території бувшого соснівецького цукрового заводу. Це спільний і унікальний для Вінниччини проєкт у рамках конкурсу «Малі міста – великі враження». Тож цього дня буде велелюдно. Очікується більше 10 автобусних чартерних рейсів відвідувачів з Вінниці то області. Серед них переможці вікторини для старшокласників про яку буде скоро оголошено. Тож логістичні моменти та організаційні тонкощі нині на порядку денному. Готуємось.

?Також разом з виконуючим обов’язки голови районної державної адміністрації Юрієм Щуром обговорили питання, що нині важливі у житті району.

?Приватні звернення громадян стосувались допомоги на лікування та інших питань.

Працюємо далі. ??

 

 

 

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.