Сьогодні в Україні відмічають День фізичної культури та спорту, в кожному куточку, районному центрі проводять спартакіади, відмічають за досягнення місцеві команди та тренерів, для яких спорт – це стиль життя.

По перше, це неймовірні емоції, можливість провести час з друзями, інтрига, боротьба, для багатьох – це хобі і головне – здоровий спосіб життя.

Важливо щоб наші діти зростали з філософією здорового способу життя.

Я маю надію, що держава, місцева влада та бізнес на місцях зрозуміють соціальну значимість спорту і стануть вкладаті в нього гроші. Я впевнена що ця робота має здійснюватися комплексно з залученням в процес державніх органів, місцевої влади та спонсорів.

Я особисто намагаюсь особливо приділяти увагу підтримці спорту та молоді у сільській місцевості. Так, нещодавно ми відкрили сучасний спортивний комплекс, який стояв 30 років в Тростянці (діти та жителі селища зараз мають змогу відвідувати 20 різних секцій та гуртків), буквально нещодавно оглядали ремонтні роботи в спорткомплексі в Савинцях, де ніхто не вірив, навіть голова,який був раніше вчителем фізкультури і вболівав за це місце для молоді, що ми спільно зможемо реалізувати проект по ремонту спорткомплексу на 3 млн грн.

Має результати і школа рукопашного бою в Ілляшівці, вкладаємо кошти разом з батьками в спортивну школу в Ободівці.
Але ще мушу сказати, що є ще багато роботи. Була буквально вчора в Івашківцях Шаргородського району, де спортзал облаштовано в підвалі, а спорткомплекс довгобуд так і не добудований. Але й тут нам поки вдалося вийти з ситуації і будемо реалізовувати проект по облаштуванню інвентарем маленького спортзалу.

А ще важливо, що у дітей є батьки які підтримують, наставники та учителі, які вкладають в них душу та сили. У підростаючого покоління − свої обрії, свої завдання, свої амбіції. Я дякую за щиру любов до спорту юнакам і дівчатам.
І я з радістю започаткувую турніри, змагання, підтримую дитячі команди.

Лариса Білозір

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.