З 424 народних депутатів Верховної Ради дев’ятого скликання понад 320 стали парламентарями вперше (26 місць у парламенті залишаються вакантними внаслідок окупації ряду регіонів). У цій ситуації зросла важливість проведення для новообраних депутатів навчань, які допоможуть їм більш ефективно виконувати свої представницькі функції.

5 серпня Програма РАДА розпочала першу зі своїх орієнтаційних сесій для новообраних парламентарів. Вона присвячена різним аспектам діяльності народних депутатів та їхніх команд.

Ці дні беру участь у тренінгах разом з іншими народними обранцями від партії «Слуга народу», у заході беруть участь члени їхніх команд та представники Апарату ВРУ.

Протягом 2 днів, 5-6 серпня, дізнаємося про правову основу та форми роботи народних депутатів у Верховній Раді та виборчому окрузі, наші права та обов’язки, функції наших помічників, ознайомляться з формами взаємодії та співпраці парламентарів з виборцями та побудови роботи в окрузі, а також з багатьма іншими аспектами нашої роботи.

А вже 7-8 серпня відбудеться друга орієнтаційна сесія – «РЕГЛАМЕНТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ». Народні депутати познайомляться з одним із ключових документів для парламентської діяльності – Регламентом ВРУ, його місцем у системі законодавства, основними функціями та формами роботи Верховної Ради. Отримати більш детальну інформацію про цей тренінг та зареєструватись для участі у ньому можна за посиланням https://bit.ly/2YSKQTX.

Програма USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.