Проведення OPERAFEST TULCHYN третій рік поспіль не тільки дарує Вінниччанам неймовірні враження, а й сприяє покращенню інфраструктури міста Тульчина, змінює територію та й сам палац Потоцьких.

Так, в 2018 році під час Міжнародного фестивалю Operafest Tulchyn оприлюднили один з варіантів ескізу реконструкції території навколо палацу. Нещодавно було оголошено тендер на проведення робіт з реконструкції елементів благоустрою частини території Палацу Потоцьких в м. Тульчин, де проводять щорічний Міжнародний фестиваль Operafest Tulchyn. Очікувана вартість закупівлі – 38, 244 млн грн.

Роботи планують виконувати і кілька черг. З травня 2019 до грудня 2020 року.

Тендерною документацією передбачено відремонтувати бетонні сходи біля головного корпусу, навіс і колони. Також заплановано мощення центральної алеї та пішохідних доріжок клінкерною бруківкою чотирьох кольорів; додатково улаштування освітлення з LED-світильниками та елементи благоустрою.
Під час робіт з озеленення території планується улаштування рулонних газонів та висадження рослин.

Нагадуємо, з 4 по 9 червня на території «Подільського Версалю» – парку Палацу Потоцьких у Тульчині Вінницької області триватиме Operafest Tulchyn -2019. На концертах та виставах Operafest Tulchyn -2019прозвучать опери українською, італійською, німецькою, французькою, польською, іспанською та англійською мовами. Загалом глядачі почують найкращі твори 27 геніальних композиторів.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.