Провели перше установче засідання Комітету Верховної ради з питань організації державної влади, самоврядування, регіонального розвитку та містобудування під головуванням Андрій Клочко:

підтримали пропозиції Комітету про включення до проекту Порядку денного другої сесії Верховної Ради України 17-ти законопроектів, 4 з яких буде розглянуто завтра профільними підкомітетами (#1052, 1066, 1081, 1012).

затвердили Календарний план проведення засідань Комітету на період другої сесії ВР (вересень 2019 року – січень 2020 року)
Затвердили розклад засідань Комітету на 2 – 20 вересня 2019 року.

заслухали змістовну презентацію Юлії Головатюк-директорки Фонд енергоефективності ↔️ (https://eefund.org.ua/)- державної установи зі статутним фондом 1,5 млрд. грн., донорами якого є ЄС та Німеччина, 80 та 20 млн. євро відповідно, на співфінансування проектів з енергоефективності в багатоповерхівках, що має стати основним інструмент енергомодернізації житлового фонду України, адже більше ніж 16 тис ОСББ зможуть отримати гранти фонду.

проголосували створення 10 підкомітетів Комітету і визначили їх предмети відання та обрали членів та голів підкомітетів, розподілили обов’язки між Першим заступником і заступниками голови Комітету.

❗️Зауважу, що в нашому комітеті я очолила підкомітет з питань адміністративних послуг та адміністративних процедур і увійшла в підкомітети з питань адмінтерустрою та з питань місцевого самоврядування та органів самоорганізації населення.

У своїх передвиборній кампанії я обіцяла під час зустрічі з виборцями зайнятися у ВР саме проблемами та допомозі місцевому самоврядуванню з метою розвитку громад. Це те питання яким я хочу займатися і надалі: робота з базовим рівнем, місцевим самоврядуванням. Потрібно, нарешті, закінчити реформу адміністративно-територіального устрою, тому я як народний депутат готова підтримувати конструктивні пропозиції Президента та Уряду для завершення реформи. Щоб успішні та самодостатні громади з власними ресурсом та повноваженнями стали запорукою успіху держави.

Важливо, що на перше засідання одразу після засідання Кабміну завітала нова очільниця Міністерства розвитку громад і територій Альона Бабак, яка запевнила депутатів в готовності то плідної співпраці та комунікацій та окреслила основні пріоритети роботи.

Ще під час другого засідання ради мала нагоду познайомитися з профільною міністеркою та донести проблему, яка склалася в Томашпільська Громада через реверсну дотацію, яка вилучає більше 3 млн. грн з бюджету громади, що унеможливлює розвиток громади та створює заборгованість по зарплатам. З цього нагального питання мною було передано депутатське звернення особисто міністру в руки та буде оголошено запит з трибуни ВР наступної п`ятниці.

Що ж, старт роботи покладено. Механізми і бажання впроваджувати зміни у керівництва та членів комітету є, будемо працювати!

 

 

 

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.