1 мільярд гривень отримають громади на реконструкцію очисних споруд за новою бюджетною програмою «Реалізація загальнодержавної цільової соціальної програми «Питна вода України на 2022-2026 роки» !
Разом з депутатами-колегами з Комітет держвлади, місцсамоврядування, регрозвитку та містобудування подали правку до Бюджету України на 2022 рік щодо збільшення видатків Мінрегіон на нову бюджетну програму та запровадження субвенції місцевим бюджетам для здійснення природоохоронних заходів у регіонах країни в обсязі 1 млрд. грн.
Сьогодні майже кожна громада, особливо бувші районні центри, потребують цих коштів. На жаль, Україна за крок до екологічного лиха. Незадовільний стан очисних споруд, середній вік яких складає 50–70 років, а побудовані вони в більшості ще у радянські часи, коли у стоках не було такої великої кількості органіки, як зараз, потрапляють у річки, ліси та загрожують здоров’ю місцевих мешканців та довкіллю.
Тому прийшов час, коли потрібно негайно рятувати екосистему. Звертаюсь до громад, готуйте проектно-кошторисні документації, пропрацьовуйте ці проблеми вже, грунтовно готуючи документацію до конкурсів!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.