Найбагатотомніша презентація – одночасно 40 томів із 80 видами про історію міст, сіл та хуторів Вінницької області відбулася сьогодні у стінах Верховної Ради України. Такого унікального випадку «Книга рекордів України» ще не знала.
Вітаю своїх талановитих земляків із такою визначною та неймовірною подією. Це справді вражає, адже дійсно ніде в Україні немає такої багатої скарбниці книжок про історію своїх сіл, як на Вінниччині.
І коли я розповідала своїм колегам, що на моєму окрузі є таке невелике село, яке може похвалитися колекцією книг із 5-ма томами про свою історію, то мені ніхто не вірив. Але сьогодні вже всі змогли переконатися в такому унікальному явищі і були навіть приємно здивовані.
Рада, що змогла допомогти своїм землякам презентувати книжково-видавничий проєкт «Моя Вінниччина» у кулуарах Ради.
Нехай вся Україна знає про скарбницю історії і мудрості Вінниччини. Це унікальна подія напередодні 90-річчя створення Вінницької області, 60-річчя виходу історії міст і сіл УРСР, відзначеної Державною премією СРСР у галузі науки і 50-річчя виходу тому «Вінницька область».
Сьогодні парламентарі змогли побачити результат підтримки важливої громадської ініціативи місцевою владою. За кілька років свого існування проєкт став потужним плацдармом пошуково-краєзнавчої роботи як професійних літераторів і журналістів, вчених, науковців, так і «народних літописців», які були і є в більшості населених пунктів Вінниччини, значного пожвавлення патріотичного виховання населення.
Завжди беру участь у таких проєктах. Адже це дійсно так важливо берегти історичні традиції, культурні та моральні цінності нашого суспільства та підтримувати авторів, щоб ще більше видавалося розумних і потрібних книг.
Дякую вам, вінничани, що прославляєте наш славний край.
І нехай це стане гарним прикладом для наслідування й іншим областям України!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.