В цей великий день, у Святу Трійцю, подаю документи в ЦВК для реєстрації кандидатом у народні депутати по виборчому окрузі #15.

Я чесно ці чотири роки як громадський діяч та обласний депутат працювала, щоб показати, як можна разом впроваджувати зміни вже зараз у маленьких містах та селах. Парламентські вибори не були для мене самоціллю, але побачивши підтримку серед людей, зрозуміла, що потрібно виправдати сподівання земляків. Цими днями люди, ряд лідерів думок, громадських організацій та установ у кожному районі округу виступили з пропозицією висунути мене кандидатом у народні депутати для відстоюванні інтересів наших громад у Києві.

Це шанс вийти на новий рівень проектів та якісних змін у громадах на окрузі та в Україні вцілому. Не секрет, що є і такі кандидати, які виникають на політичному горизонті лише перед виборами, але, як показує практика, після обрання вони швидко забувають про свої обіцянки. Я не з таких і вважаю, що довела це своєю працею. Я не прикриваюся брендами рейтингових партій, це мені не потрібно. Йду на вибори як самовисуванець.


Моя партія – це люди!

І їх довіра для мене – найвища винагорода.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.