ЦВК прийняло рішення призупинити роботу по проведенню перших виборів у майже ста об’єднаних громадах в жовтні місяці і більше мільйона громадян стало заручниками цієї дискримінаційної ситуації.

“Нещодавно побувала в Антонівці-селі, разом ще з низкою сіл, де громади очікують приєднання, а поки медпрацівники фапів вже 3 місяці без заробітних плат і під загрозою закриття. Об`єднання змінило б багато чого для них і зняло питання загрози закриття ФАПів та шкіл” – коментуэ Лариса Білозір на своїх сторінці у фейсбук.

«Будь-які перешкоди виборчому процесу в об’єднаних територіальних громадах, які наразі активно формуються в Україні і є ефективною формою самоврядування, неприпустимі. Немає жодної законодавчо обумовленої заборони бажанню людей об’єднуватися і розвивати свої території”. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спеціальної наради з керівництвом Центральної виборчої комісії та Міністерством юстиції, присвяченій питанням розблокування виборів у понад сотні новоутворених ОТГ.

Детальніше: Глава Уряду про вибори в ОТГ: Прямих законодавчих заборон виборчого процесу немає

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.