Друзі, паралельно з навколо парламентським життям кипить робота з реалізації проектів цьогорічного обласного конкурсу розвитку тергромад. І це приємно!

Один з таких прикладів – село Рівне на Мурованокуриловеччині. Минулого року сільська рада виграла екологічний проект «Щоб здорову націю плекати хочемо про парк з річкою подбати». Завдяки якому почали облаштування місцевого парку та очистку русла річки, що протікає через село. Долучились усі – наша ГО “Життя та розвиток громад”, мій колега, депутат обласної ради, меценат Петро Струсевич, сільська рада та самі мешканці села. Роботи було багато, але завдяки підтримці Петра Павловича зробили навіть більше ніж було заплановано.

І якраз 2 липня стало зрозуміло, наскільки важливу роботу було пророблено: під час сильної зливи розчищене русло річки безперешкодно пропускало величезні потоки води, що запобігло підтопленню низинних районів села.

Роботи з оновлення парку планували продовжити, але проект «Оновлений парк відпочинку — окраса села», поданий на 16 обласний конкурс, опинився у другій черзі пріоритетності, натомість пройшов не менш потрібний для громади проект «Утеплений СБК — центр дозвілля та культурно-мистецьких заходів у громаді». І тут наша громадська організація також серед партнерів.

Ще в травні на комісії в обласній раді я разом з колегами зверталась про дофінансування проектів, що потрапили у другу чергу, серед яких і проект з Рівного . Вже у вересні сподіваємось на позитивний результат.

Разом зробимо більше!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.