Цими днями у Тульчині відбулась чергова тренінгова сесія в рамках Школи соціальної економіки – «Розбудова Тульчинської ОТГ за рахунок внутрішніх ресурсів».

Довгостроковий проект, який впроваджується за ініціативи Лариси Білозір почали ще у вересні, успішно реалізовується на теренах Тульчинської громади. Проект має на меті реалізацію людського потенціалу ОТГ для того, аби показати громаді шляхи вирішення нагальних проблем через об’єднання.

І от вже є перші напрацювання. Під час цієї тренінгової сесії учасники представили чернетки своїх проектів. Вони були опрацьовані разом із спеціалістами і доведені до робочого вигляду.

Серед опрацьованих проектів – «Університет людей третього віку» (Тульчин), «Створення ПТС» (Брацлав), Відродження парку «Ля Рошел» (Хороше), «Очищення джерел Тиманівки» (Тиманівка), створення інформаційного центру в бібліотеці №1 у с. Суворівське та «Бібліотека майбутнього» на базі Тульчинської центральної районної бібліотеки.

Цікаві та потрібні проекти. Це робота на перспективу. За період навчання актив громади також опанує методологію аналізу проблем та прийняття рішень для їх вирішення, навчитись створювати соціальні проекти та будувати бізнес-моделі.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.