Розвиток підприємництва в громадах - це запорука нових робочих місць та збільшення податкових надходжень до місцевого бюджету.

Розвиток підприємництва в громадах - це запорука нових робочих місць та збільшення податкових надходжень до місцевого бюджету.

Розвиток підприємництва в громадах – це запорука нових робочих місць та збільшення податкових надходжень до місцевого бюджету. А це розвиток та утримання шкіл, дитячих садочків, медичних заклаладів та інфраструктури.
Наш візит до Могилева-Подільського, разом з Валерій Коровій та Микола Кучер, розпочався із відвідування одного з найсучасніших в регіоні виробництв у сфері будівництва – виборбничий комплекс «Камелот».
Тут виготовляють асфальт, тротуарну плитку, бордюри. У планах – початок виробництва цегли. При цьому тут створені чудові умови для співробітників: безкоштовне харчування, соціальний пакет. В планах подальший розвиток та нові заводи.
Продукцію комплексу купують далеко за межами Могилева-Подільського. Але й містяни можуть оцінити її якість. Нині ВП «Камелот» ремонтує дорогу поблизу залізничного вокзалу міста. Вартість такої продукції менша ніж з інших регіонів, адже економія на транспортуванні, дає можливість бути конкурент ними на локальному ринку!
Масштабна розбудова якісної інфраструктури України в рамках Проєкту Президента «Велике будівництво» сприяє розвитоку будівельного місцевого бізнесу та зайнятості місцевих жителів. Розбудова це завжди добре, бо це кращі дороги та школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги, стадіони та інфраструктура для кращої якості життя жителів громад.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.