Сьогодні Шаргородський районний будинок дитячої та юнацької творчості святкує своє 82-річчя.

Лариса Білозір чудово знайома з самовідданою працею команди та керівника БЮДТ Юлії Іванівни Буряк, яка, до речі, цьогоріч відзначає 40-річний ювілей на посаді директора. Під її керівництвом тут виховується успішна, ініціативна, творча, наполеглива, працьовита і обдарована молодь – покоління “Z”!

Нещодавно Лариса Білозір була запрошена у якості спікера у рамках школи управлінської майстерності учнівських лідерів Шаргородщини. “Маючи досвід освіти за кордоном – в США, Бельгії, Іспанії,- можу стверджувати: держава потребує команди молодих фахівців, які сприятимуть розвитку рідного краю. У ході нашої співпраці з колективом БДЮТ, ГО «Життя та розвиток громад», яку я очолюю, допомогла в оновленні матеріально-технічної бази БДЮТ – подарувала акустичну систему, а двом дитячим колективам допомогла в організації поїздки в Болгарію на міжнародний фестиваль” – розповідає Лариса Білозір.

“Тож бажаю колективу Шаргородського районного будинку дитячої та юнацької творчості подальшого процвітання та примноження тих здобутків, що ви маєте за таку довгу історію. Ваша креативність та цілеспрямованість є рушієм, що у повній мірі розкриває таланти дітей, проявляє у них справжні лідерські якості. Нехай так буде і надалі. Зі святом, друзі!” – вітає Лариса Миколаївна.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.