У Томашпільській громаді розіграли Кубок в шаховому протистоянні, де господарі вибороли бронзу, збірна Тростянеччини стала срібним призером, а першість здобули шахісти з Могилева-Подільського.

10 кращих команд Вінниччини зібралися напередодні в спортивній залі НВК «Томашпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» аби позмагатися у вміннях грати у шахи та вибороти Кубок Томашполя. Серед шахістів були не лише досвідчені гравці, а й зовсім юні.

Під час змагань Лариса Білозір підтримала команди-учасниці разом із селищним головою Валерієм Немировським і подарувала їм солодкий подарунок. Відомо, що шахи вчать тайм-менеджменту, приймати екстрені рішення, не впадаючи в паніку, адже в класичних шахах гра не може тривати вічно, і у кожного гравця є певний час, на обдумування кожного ходу, як і загалом на гру. Цікавою та вражаючою була гра в так звані «швидкі шахи», коли на партію дається лише 10 хвилин. Приємно було бачити за шаховими дошками рідних тростянчан, які гідно представляли малу батьківщину.

Тож усі призери отримали грамоти селищної ради, медалі та Кубок переможцям та грошові винагороди.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.