Минулими вихідними у селі Капустяни Тростянецького району та ще 5 селах Вінниччини відбувалися чергові виїзні прийоми лікарів у рамках започаткованої Ларисою Білозір соціальної ініціативи «Лікар у село».

Цього дня кардіолог та вертибролог (дитячий ортопед) провели безкоштовне обстеження жителів та за потреби призначили відповідне лікування. Загалом на прийом до приїжджих спеціалістів прийшло 43 мешканці громади.

Прийом відбувався у приміщенні місцевої амбулаторії, яка розташована у аварійному приміщенні, яке за висновками експертів уже не підлягає ремонту. Ця проблема була серед основних в громаді уже давно. Однак, як повідомляє Лариса Білозір, вже скоро в Капустянах буде збудована абсолютно нова будівля для амбулаторії по типовому проекту за 10 млн. грн. Розташовуватиметься вона поруч з нинішнім приміщенням, де знаходиться медзаклад. Це суттєво покращить якість медичних послуг та умови роботи для медиків.

Загалом від початку ініціативи «Лікар у село» отримали консультації та обстежились мешканці у 41 населеному пункті Вінниччини. Ініціатива охопила 9 районів області. У загальному – більше 2,5 тис. мешканців області.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.