Продовжуємо співпрацю з громадами у напрямку залучення грантових коштів для вирішення нагальних питань. Цього разу – у Попелюхах на Мурованокуриловеччині.

Гарна та перспективна громада минулоріч реалізувала екологічний проект «За чисте село» – встановили сміттєві баки для сортування побутових відходів. Цього року тут також націлені на успішну участь в обласному конкурсі розвитку тергромад, а ми, як відповідальні партнери, готові знову підтримати перспективні починання.

Разом зі своїм колегою, депутатом Петром Струсевичем, оглянули реалізований екологічний проект, побували в дитячому садочку, де виховується майбутнє громади та відвідали ферму, яка забезпечує роботою місцеве населення та наповнює сільський бюджет надходженнями.

Користуючись нагодою, зустрілась з учасниками аматорського фольклорного колективу «Надвечір‘я», які якраз готувались до святкового концерту з нагоди Свята Весни. Тому мій подарунок їм якраз доречний: передала нове сценічне взуття для учасників. Сюрпризом став один з номерів “Надвечір’я”, яким артисти привідкрили нам завісу таємниці, що гості свята побачать 7 березня під час святкування. Повірте, буде неперевершено.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.