Питання ремонту доріг – основне для громад сьогодні.

А от у Мурафі Шаргородського району, окрім цього не перший рік хвилює громаду аварійний стан автобусної зупинки. Під впливом атмосферних опадів, перепаду температур та з плином часу залізобетонні перекриття зруйнувались, а цегла почала осипатись.

Розголосу ситуація набула після публікації у соціальних мережах. Проблема у тому, що аварійна зупинка та земельна ділянка під нею перебуває у власності Служби автомобільних доріг і громада не може витрачати грошей на її ремонт чи будівництво нової.

Разом з заступником голови ОТГ звернулися до очільника управління дорожнього господарства Олега Бабія щодо цієї проблеми, однак на розробку проектно-кошторисної документації потрібен час та кошти, тому запропонувала сільському голові Мурафської ОТГ Сергію Партеці, для швидкого вирішення цього питання, встановити нову зупинку поруч. Наша ГО Життя та розвиток громад, яку я очолюю, готова підтримати та взяти на себе частину витрат на виготовлення та встановлення легкої зупинки на іншій стороні вулиці. Цими днями ми оглянула місце, де можливе встановлення нової зупинки. І вже зовсім скоро очікувати громадський транспорт мешканці громади зможуть з більшим комфортом.

Що стосується ремонту доріг, то згідно планів дорожників першочерговий поточний ремонт покриття буде здійснений частково на дорогах «Мурафа – Михайлівка», «Мурафа –Деребчин – Томашпіль» та «Мурафа-Моївка-Клембівка». До речі, також передбачено ремонт аварійного містка через р. Мурафа. Загалом на районні дороги Шаргородщини передбачено 14.7 млн. грн

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.