Напередодні у Шаргороді відкрили нову сучасну мультисенсорну кімнату, що з’явилась в навчально-реабілітаційному центрі Родини Кольпінга.

Це черговий інклюзивний проект втілений у рамках обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. До самого відкриття багато хто не вірив, що радісна подія все ж станеться.

Історія здійснення однієї великої мрії усіх тутешніх юних вихованців та їх батьків почалась минулого року з написання та подачі проекту від районної ради на 15 обласний конкурс проектів. Перемога була очікуваною, адже поряд із 50 999 грн. з обласного бюджету, про які просили подавачі, були залучені ще 100 тис. грн. з районного бюджету та 20 тис. грн – надала громадська організація ГО “Життя та розвиток громад”, як партнер.

Вже сьогодні освітнє середовище в навчально-реабілітаційному центрі наповнилось необхідним приладдям для занять з дітками. Лариса Білозір переконана, що дітки з інвалідністю не повинні бути відокремлені від суспільства, тому підтримую усі починання, що спрямовані на подолання бар’єрів спілкування.
Радісно бачити веселу та привітну малечу, яка залишилась у захваті від нового місця для ігор, навчання та реабілітації.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.