На тижні роботи на окрузі провела прийоми громадян в усіх районних центрах. Зараз до особистого спілкування телефоном у соціальних мережах чи при зустрічах, додались ще й особисті прийоми в якості народного депутата.

Саме тут, на моєму окрузі, у спілкуванні із земляками, формується основа моєї позиції, щодо ключових змін в державі.

На прийомі у селищі Чернівці знову лунали болючі для людей питання. У когось це щось особисте, а хтось переймається про свій колектив чи громаду.

▪️У спілкуванні з головлікарем НКП “Чернівецький центр ПМСД” Катериною Зінич вкотре переконалась, що медична реформа конче потребує доопрацювання. Особливо – у напрямку доступу сільського населення до медичних послуг. Зараз медики б’ють на сполох, адже вже з нового року безліч сіл залишаться без фельдшерів, які поки що утримують за бюджети сільських рад чи районні вливання. З огляду на пропонований бюджет країни, покращення у цьому напрямку очікувати поки не приходиться. Я вже двічі спілкувалась з новою міністеркою МОЗ щодо цього. Направляла депутатські запити та звернення. Будемо і далі відстоювати позицію моїх виборців.

▪️Про необхідність вдосконалення законодавства про зайнятість населення спілкувались з керівницею філії центру зайнятості у Чернівцях Оксаною Погорілко. Буду вивчати це питання.

▪️Також з огляду на велику кількість діток у садочку “Дзвіночок”,- єдиного в Чернівцях, буду сприяти оновленню спортивного-ігрового інвентарю на майданчику дошкільного закладу. Про це клопотала керівниця ДНЗ Валентина Іщенко.

▪️Інша частина питань – особисті звернення. Частину з яких вже вдалось вирішити.

Працюємо далі.??????

 

 

 

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.