Традиція, якій не зраджуємо! Привітали одиноких дідусів та бабусь, вірян західного обряду, зі святом Великодня. Ця наша традиція вже має чотирирічну історію. У переддень Великодня територіальні центри соціального обслуговування у Шаргородській, Мурафській, Джуринській, Томашпільській, Чернівецькій та Бабчинецькій громадах на нашому окрузі централізовано отримали святкові хлібці для своїх підопічних.

Потім їх було передано одиноким людям, яких обслуговують працівники соціальних служб. Дотримуючись усіх карантинних норм, кожна пасочка була індивідуально упакована виробником.

Для вірян західного обряду Великдень настав вже сьогодні, тож ми поспішали, щоб встигнути до свята, водночас християни східного обряду святкові хлібці від нас отримають у переддень свого свята, яке буде відзначатись 2 травня. Це наш щорічний невеликий вклад для гарних святкових вихідних у кожній родині, яка цього потребує. Але, погодьтеся, навіть незначна увага у цей день наповнена особливим теплом і любов’ю. Головне, щоб жест щедрості був від душі.

Це свято стало вже більше, ніж просто церковне. Вітаю всіх, чиї серця переповняються радістю у ці теплі дні довгоочікуваної весни.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.