Турбота про хворих дітей – це загальна справа усіх нас дорослих, в тому числі і держави.

У грудні місяці проводячи депутатський прийом громадян в селі Ободівка, до мене звернулась по допомогу у придбанні слухового апарату жителька Тростянця, бабуся трирічного Максимка, який в свої 3 роки не розмовляє і не чує. У хлопчика діагноз: «Двобічна сенсоневральна приглуховатість ІV ступеню». Для повноцінного його розвитку в подальшому необхідно дитині чути, інакше, на перший погляд цілком нормальна дитина приречена до відставання у розвитку . Дуже гарний хлопчик з розумними очима. Сума в 40 тисяч гривень була недосяжна для багатодітної, малозабезпеченої родини.

Підтримала родину та також звернулася до голови Тростянецька районна державна адміністрація та голови Тростянецька селищна ОТГ. Хочу подякувати керівництву Леонід Лобань та Людмилі Червонецькій та депутатам рад, адже дуже оперативно були виділені кошти з районного бюджету 30 тис. грн. та селищної ОТГ 10 тис. гривень. 

І от нарешті дитині було придбано та встановлено слуховий апарат. Перші емоція хлопчика – здивування від до цього невідомих йому відчуттів і неймовірне щастя та сльози бабусі.

Важливо, що все-таки завдяки нашій спільній роботі на місцевому рівні вдається вирішувати такі життєво важливі питання для дітей, коли не працюють програми на державному рівні, ми разом можем допомогти таким діткам, як Максимко, коли є підтримка на місцевому рівні.

Окрім адресної допомоги, мною було підготовлено десятки звернень по важкохворим дітям за мого депутатства в обласній раді. Лише за зверненнями до обласної та районних рад профінансовано лікування важкохворих дітей на біля 1,5млн. грн. В основному в області та районах йдуть на зустріч і я їм дуже вдячна за це.

Так в Бершадському районі, після моїх звернень розробили спеціальну програму та виділили кошти спецхарчування для дівчинки з рідкісним орфанним захворюванням, обласна рада та адміністрація за активно сприяння Валерій Коровій спільно з Бершадською районною радою виділили кошти на слуховий імплантант для дівчини-волонтера, в Гайсинському районі виділили кошти на лікування онкохворої дівчинки (яка, на жаль, після 12 років боротьби минулого літа померла), в Тростянецькому районі допомогли у лікування важкохворого учасника АТО.

Також за підтримки Вінницької ОДА та депутатського корпусу обласної ради за моїми зверненнями було виділено більше пів мільйона гривень на  лікування онкохворої дівчинки воїна АТО з Тростянця, важкохворого хлопця з Вінниці та дівчини волонтерки з Бершадського району.

Всі ці допомоги-це не просто одноразові акції , це постійний контакт та підтримка дітей, більшість з них лікуються та боряться разом з батьками роками, деяких з них вже немає в живих. І це сама велика наша біль, бо немає чужих дітей. Вони всі-наші діти.

Бережіть своіх рідних і близьких, цінуйте митті проведені разом.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.