Спорт – єднає!

Сьогодні у Кирнасівці відбувся турнір з вільної боротьби приурочений до 70-річчя тренера кирнасівського філії Тульчинської ДЮСШ, чемпіона Європи серед ветеранів з вільної боротьби Василя Кириловича Склярука. Саме сьогодні у нього день народження. Проведення змагань у цей день не випадкове – це своєрідний подарунок від друзів-тренерів, які вирішили зробити ювіляру спортивне свято.

За першість сьогодні змагались 115 юних спортсменів з Тульчина, Хмільника, Крижополя, Тростянця, Ободівки, Кирнасівки та навіть з Одеси.

Потрапити на свято спорту Ларисі Білозір завадила погода, але вітання та подарунок імениннику та всім спортсменам Кирнасівки депутат передала – спортивний інвентар двом школам. Василь Кирилович по життю займає активну позицію і досі працює вчителем фізкультури в кирнасівськоі ЗОШ І-ІІ. Тож користь від подарунку матимуть усі.

Головна мета для будь-якого спортсмена – найвища сходинка п’єдесталу. Але сьогодні, впевнена Лариса Білозір, першість здобула дружба. Адже саме у єдності і порозумінні наша сила та наш успіх!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.