Триває соціальна ініціатива Лариси Білозір «Лікар у село».

18 та 19 жовтня у Чернівецькій та Липовецький амбулаторіях вперше всім охочим безкоштовно перевіряли зір лікарі центру зору «Оптимал». Кожен охочий мав змогу перевірити зір на спеціальному обладнанні та отримати рекомендації лікарів-професіоналів. За два дні лікарі обстежили 285 людей. Ті пацієнти, яким було дано рекомендацію носити окуляри, – отримали їх безкоштовно.

Мета ініціативи – щоб якомога більше людей в селах змогли отримати безкоштовну консультацію лікарів щодо своїх хвороб. Особливо це стосується людей похилого віку, які не завжди мають можливість їхати до районної чи обласної лікарні.

Команда з 6 лікарів працювала дуже оперативно та злагоджено на найсучасніші апаратурі світового рівня, на жаль виявили багато випадків глауком, коли людина вже знаходиться на межі інвалідності. Завдяки сучасному обладнанню та професійності лікарів було виявлено чимало випадків катаракти та астигматизму.

Переважна більшість із тих, хто приходили на прийоми, – люди похилого віку і були серед них такі, хто вперше в житті побував на прийомі в «окулістів».

Реалії життя такі, що про своє здоров’я люди змушені думати в останню чергу і через фінансові труднощі. Мені дуже приємно наблизити хоч частинку європейського рівня до людей, які насправді цього заслуговують.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.