Українці потребують якісного державного сервісу, а ЦНАПи – грамотної реформації.

З цією метою ми спільно з Мінцифрою, громадськістю та провідними експертами галузі розробили законопроект 2679 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі».

Розробка зайняла більш ніж місяць інтенсивної роботи: наради, розробка напрямків та пошук рішень. Як результат – наш законопроект дозволить змінити сферу адміністративних послуг наступним чином:

?Оптимізується структура ЦНАПів. Зараз на одній території може функціонувати одночасно кілька центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП): одні з них утворені районними державними адміністраціями, а інші – органами місцевого самоврядування. Створивши ЦНАПи лише при органах місцевого самоврядування, держава зможе не лише зекономити бюджетні кошти, а й зробити процес отримання послуг комфортнішим.

?Розшириться спектр послуг, що надаватимуть у ЦНАПах – окрім усіх адміністративних послуг органів місцевого самоврядування та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, українці також отримають доступ до інших публічних послуг, що раніше не надавалися у ЦНАП.

?Створення Єдиного державного веб-порталу електронних послуг з сучасним програмним забезпеченням удосконалить процес надання послуг у електронному вигляді та спростить роботу адміністраторів.

?Запровадивши механізм моніторингу якості надання адміністративних послуг та надавши відповідні повноваження Мінцифрі, держава отримає ефективний інструмент підвищення рівня якості державного сервісу.

Працюємо! 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.