Роль медиків в нашому суспільстві завжди була і є важливою, кожен лікар працює з розумінням того, що здоров’я суспільства і нації залежить від його професійності та порядності.

Незважаючи на цілу низку проблем, які в останні роки намагається подолати система охорони здоров’я в Україні, ви як істинні професіонали, завжди готові прийти на допомогу людям, виявляючи відданість своїй справі, ігноруючи особисті плани і проблеми, часто наражаючись на професійні небезпеки і навіть ризикуючи власним життям.

Події останніх років в Україні засвідчили, що вітчизняні медики є не лише високопрофесійними фахівцями, а й мужніми людьми, їх робота в зоні АТО – подвиг, вони рятують життя та повертають здоров’я найкращі частині суспільства – нашим воїнам – захисникам.

Сердечно бажаю вам та вашим родинам здоров’я, щастя, добра і благополуччя, невичерпної енергії та нових професійних здобутків в ім’я України. Нехай благословенними будуть ваші дороги, радують друзі, колеги, надихають нові справи, зігріває родинне тепло. Сторицею повертається до вас добро та милосердя, яке ви даруєте людям.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.