Уряд нарешті звернув увагу на
проблематику та специфіку надання субсидії сім’ям, які протягом 12 місяців придбали квартиру чи будинок за рахунок коштів державного чи місцевого бюджету.
Це стосується в першу чергу осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, членів сімей загиблих учасників АТО/ООС, яким виплачується грошова компенсація на придбання житла.
Справа в тім, що, згідно законодавства, саме вказані сім’ї втрачали право на надання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, бо ж вони здійснили купівлю житла. Хоча по факту житло їм придбала держава чи місцеве самоврядування.
Ці зміни закріплено постановою КМУ №1184 від 15 листопада (посилання на документ тут ➡️ https://cutt.ly/5TmpXz7 )
Відповідно, Постановою Кабінету Міністрів надано право таким сім’ям звернутися за призначенням субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, що дуже важливо для таких сімей в опалювальний період.
Крім того, сім’ї, у яких у власності є друга квартира, чи будинок, що розташовані у селищах міського типу, згідно внесених змін також можуть звернутися за субсидією. До прийняття відповідних змін це стосувалося лише другого житла, розташованого в сільській місцевості.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.