Велика родина – величезне щастя!

Сьогодні Лариса Білозір побувала в гостях у двох багатодітних родинах в селі Сапіжанка. Шаргородщина – один із найбагатодітніших районів в області, тут проживає більше 700 багатодітних родин. Для більшості шаргородців троє діток в сім’ї – абсолютно нормальне явище, таких родин майже 600.

Подружжя Любові та Олександра Ней виховують 8 діток. До речі, Оксаночці – найменшій донечці в сім’ї, кілька днів тому лише виповнилось 7 рочків. Лариса Миколаївна також долучилась до вітань, але подарунки отримала уся малеча – солодощі, набори для творчості, сучасний дитячий одяг від наших партнерів торгової марки Coccodrillo Ukraine. Радості не було меж.

В іншій родині, куди Ларису Білозір запросили, – Людмили та Павла Габриків,- ростуть 9-ро чудових діток, найменшому Назарчику лише влітку виповниться 2 рочки. Зараз для сім’ї найбільшою потребою було придбання ноутбуку для навчання старших діток, майбутніх шкільних випускників Максима та Богдана. Депутат із задоволенням передала родині обіцяну техніку.

“Великі родини колись були окрасою української нації, у нинішніх умовах багатодітним родинам не просто, але любов та взаєморозуміння долають будь-які труднощі” – ділиться своїми думками Лариса Миколаївна.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.