У 2020 році ми втілили амбітний проект реконструкції будівлі Чернівецької ЗОШ №2 (утеплення фасаду, ремонт внутрішніх приміщень, заміна даху, благоустрій). Вартість робіт склала 7,5 млн. грн, з яких 2,1 млн. грн. – кошти депутатської субвенції, решта – ДФРР та частково громада. Зараз у планах ремонт дороги до школи.

Також розпочали створення та капітальній ремонт повноцінного Центру надання адмінпослуг для жителів громади. Залучено 6,3 млн. грн державної та депутатської субвенцій.

Нині тривають роботи на першому мосту – через річку Мурашка (27-й км траси, орієнтовна вартість – 2,3 млн. грн: https://cutt.ly/8veAZPl). Це його перше капітальне оновлення за останні 50 років.

Інший міст, що також у планах на цей рік – через річку Мурафа (30-й км траси, орієнтовна вартість – 4.7 млн. грн: https://cutt.ly/6veAJC5)

Крім того, й досі триває тендерна процедура на капітальний ремонт дороги О-02-12-04 у межах селища Чернівці! Довжина відрізка – 9,29 км Запланована вартість робіт – 209 млн. грн. (https://cutt.ly/7veAkIN).

На жаль, громада була об’єднана адміністративним шляхом минулого року і не змогла використати можливості які давало добровільне об’єднання для свого розвитку, тому правда працювати прийдеться в двічі більше і швидше. Але у цьому процесі головне бажання працювати і розвиватися, а можливості обов’язково знайдуться!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.