Вчора стала учасницею робочої зустріч з урядовцями, колегами та громадськими активістами щодо планів Міністерства цифрової трансформації України у сфері адміністративних та електронних послуг.

Діджиталізація, про яку багато говорять потребує не лише креативних ідей, але й належного фінансуання для втілення. Головна мета держави переведення адміністративних послуг в електронний формат – зробити державне управління ефективнішим та мінімізувати кількість контактів українців з чиновниками. Це скорочує паперовий документообіг, вивільняє час чиновників на виконання інших робочих завдань, зменшує фінансові витрати та сприяє дебюрократизації.

Але переведення адмінпослуг в онлайн-формат вимагає їх оптимізації, перегляду процесів взаємодії між органами влади, налагодження електронної взаємодії державних реєстрів тощо. Тож наше спільне завдання напрацювати цей алгоритм дій, для швидкого втілення цих процесів.
Вже зараз громадянам та бізнесу доступні 119 електронних послуг у «Єдиному вікні» на Урядовому порталі. Але це далеко не повний перелік тому роботи ще чимало.

Працюємо.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.