ВИБОРИ І НОВА РАДА ВЖЕ СКОРО! Виборча кампанія до Верховної Ради у розпалі.

На 15 виборчому окрузі загалом 11 кандидатів у народні депутати: я і ще 10 чоловіків-кандидатів.
Агітпродукція, зустрічі з виборцями та публікації у ЗМІ, конкретні справи – атрибути цивілізованої виборчої кампанії.

Попри те, нерідко, вже використовуються і брудні технології, фейкові новини та світлини.

Відчула це на собі. Більшість моїх конкурентів – «джентльменів» свої зустрічі завершують наклепами на мене, і навіть розгорнули брудну кампанію у мережі фейсбук, вайбері та ще й не ховаючись поширюють ці фейки на своїй офіційній сторінці, йде масована розсилка чорного піару! Бо коли немає що розповісти виборцю про свої справи, говорять і зводять наклеп про інших. Ціль – відтягнути голоси у лідера виборчих перегонів. Будьте готові – в останні тижні кількість чорного піару збільшиться, а кількість вилитого на мене бруду та фейків з геометричною прогресією ростиме останні 10 днів перед виборами. Благо залишилось недовго споглядати ці брехливі панічні конвульсії дорослих чоловіків-кандидатів, які так гарно об’єднуються проти єдиної жінки, обливаючи брудом у ЗМІ, в соцмережах, на зустрічах з виборцями.

Хлопці, не думайте що ми жінки, слабкі чи боягузливі! Ми сильні та незламні. Я йтиму до кінця, бо за мною люди! І моя робота-це роки спільної роботи з громадами та людьми на результат, а не місяць виборчої кампанії з пустими обіцянками, та загадженими тонами агітпродукції стовпами та парканами і загальними завченими фразами-обіцянками.

Але мушу їх розчарувати, насправді, використання брудних політтехнологій: брехні, чорних листівок в останні дні, наклепу та чуток, – не додає їм балів. Люди добре розуміють тонкощі виборчого процесу, тому і вірять більше тим, хто показує свої конкретні справи, а не обіцянки та відвертий популізм. Це демонструють цифри соціології. І попереджаю, тих, чий штаб знаходиться прямо в приміщенні ОВК, по периметру якого чатують ваші 8 охоронників, «пощитать как надо голоса» вам не вдасться, це не лихі дев’яності і ми здатні захистити в вибір людей, а на виборах будуть спостерігачі з ОБСЄ, спостерігачі та члени ДВК від мене.

Всі вже давно розуміють, що політичні чвари не приносять користі нікому. І головне у цих перипетіях – зберігати холодний розум та виваженість, честь та совість. Адже зараз ми обираємо своїх представників в законотворчому органі держави.

Саме головне, я вірю у критичне мислення більшості українців та вагу аргументів та добрих справ, результатів спільної роботи, а не замовних фейків напередодні виборів. Я хочу запевнити вас: людина, яка не поважає свого виборця не змінить нічого. Я вважаю, що не треба привносити зневагу та бруд у цю кампанію. Переконана, що треба боротися аргументами, переконаннями.
Бережіть себе та своїх рідних, бережіть свої нерви, спокій та зберігайте критични мислення.

Разом зробимо більше!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.