У Богданівці Тульчинського району напередодні відбулось відкриття оновленої спортивної зали, де діти продемонструвати свою майстерність у підготовці дитячо-юнацька військово-патріотичного виховання та привітали наших воїнів учасників АТО.

Завдячуючи спільній активній роботі за результатами ХV обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Богданівська сільська рада стала переможцем у конкурсі з проектом «Тепла спортивна зала – запорука здоров’я дітей». Завдяки втіленню проекту у спортивній залі було зокрема замінено вікна та радіатори опалення.

Співфінансистом цього проекту стали і ми, ГО Життя та розвиток громад, яку очолює Лариса Білозір. Після того, як у березні ГО провела навчання представників громад Тульчинського району, за показником залучених коштів у рамках обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Тульчинщина стала лідером в області. Тут на кожну гривню фінансування залучено майже 4 грн., спонсорських коштів. Це ще раз доводить, що людям потрібно пояснювати принципи та давати можливість для самостійного розвитку власних громад.

У рамках відкриття цього дня було також проведено показові змагання військово-спортивного клубу “Юний десантник”.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.