Відверта брехня, викривлення та фабрикування фактів, маніпуляції з боку політичних опонентів, адміністративний тиск – те, з чим довелося, на жаль, зіштовхнутися нашій команді, нашим друзям та прихильникам під час виборчої кампанії.

А після 100% підрахунку голосів – ще й суддям та моїм довіреним особам, які 4 суток (і вдень, і вночі) розглядали 2 абсурдні позови одного з кандидатів на виборах до Ради по 15 округу про визнання виборів не дійсними спочатку на всіх 212! з 214 дільниць, а потім на 2 з 214. Який сподівався перекреслити волю людей своїми амбіціями і забаганками.

Суди цей горе-опонент з тріском програв і тільки що апеляцію також відхилено.

Хочу нагадати, що у жодній європейській країні владу не призначають. Її обирають люди! Мої земляки зробили свідомий і чесний вибір, обрали мене своїм законним представником у вищому законодавчому органі держави. До речі, про те, що вибори відбулися чесно своєю заявою підтвердили як українські так і міжнародні спостерігачі. А тепер ще й суд, Поставивши остаточну крапку у цьому театрі абсурду у який перетворили прояв прямої демократії мої опоненти.

Чому так відбулося? Бо ці «борці зі здоровим глуздом» не несуть жодної відповідальності перед людьми. Для них влада – інструмент для свого безхмарного майбутнього. З‘явившись за кілька тижнів до виборів, прикрившись брендом пропрезиденської партії, обліпивши своїми плакатами незаконно електростовби та паркани, вирішив здобути такий собі кар’єрний злет і зстрибнути у цей потяг на ходу.

Увесь цей час я працювала, щоб показати, що умію та знаю, як змінити життя в громадах вже сьогодні разом з людьми та громадами! В своїх абсурдних позовах, щодо визнання виборів недійсними, коли ні в день виборів, ні під час виборчої кампанії не було зафіксовано ними жодного порушення чи скарги, опонент вказував мою роботу всі 2 роки в громадах як «підкуп» виборців, не розуміючи, що реалізовані 93 проетки на 33 млн. грн. -це проектний менеджмент і спільна кропітка робота напротязі 2 років моєї команди, громадської організації (з якої на період виборчої компанії я вийшла, а сама ГО на цей короткий час теж припинила свою діяльність), громад, керівників сільських, селищних та містких громад та моїх колег, як депутатів обласної ради.

Допомоги школам, садкам, ремонти соцзакладів, встановлення ігрових та спортивних майданчиків, освітлення, екологічні проекти, благоустрій та створення сільських сквері та парків-це теж великий кусок роботи, який ми реалізовували до початку виборчої кампанії. Ще вразила брехня та пусті звинувачення у підкупі, ніби «підтверджені» відео, де 2 алкоголіки, розказують, що Білозір мала дати по 200 грн., але не дала. Щоб зняти це відео «свої кишенькові журналісти Пращука», які представлялися Опорою об’їздили за нашими даними всі райони і більше 30 громад, шукаючи свідчення і «знайшли»…2 жіночок Деренчук та Федірчик з Букатинки, які брали участь в провокаціях проти мене на святі села, які вже роками судяться проти створеної ОТГ, і які подали скаргу в міліцію чомусь у день суду 26 липня на ніби-то те, що вони чули 12 липня, від завклуба, що я дала 1000 грн на апаратуру на свято села.

До речі є підтвердження, що свято села, оплачує місцевий інвестор вже багато років із року в рік, а сам опонент, наздогнавши мене «ніби випадково» на кордоні з Могилів-Подільським з озброєними охоронниками на цій же апаратурі, обливав мене брудом та брехнею, як і на всіх своїх зустрічах з виборцями, де мова постійно йшла виключно про мене, бо коли нічого людям сказати, то свою кампанію будують на критиці опонентів, а не на власних досягненнях.

Мені було байдуже на різних «претендентів» і їх амбіції, але очорняти мою репутацію я не дозволю! Погрожувати представникам та головам місцевого самоврядування (під час кампанії тим, хто відмовився агітувати за опонента погрожували розправою, а в день виборів більшість з них на окрузі отримали погрози на парканах своїх домівок) теж.
Але на щастя, мої земляки також зуміли зрозуміти хто є хто!

Друзі, звертаюся до моїх прихильників та опонентів, прийшов час працювати та розбудовувати наше сьогодення для щасливого майбутнього наших дітей. І такі перипетії не додають нам конструктивну. Ми всі втомились від політиканства, від пустих слів та чужих амбіцій, які направленні на досягнення своїх меркантильних цілей. Ми втрачаємо час та сили! І якщо сили ми відновимо, то час – вже не повернути.

Я не з тих, хто зникне після виборів! У нас з вами ще багато справ попереду. Переконана, я зможу виправдати вашу довіру.

Разом зробимо більше!

Вінницький суд вдруге відмовив кандидату від “Слуги народу” у визнанні виборів недійсними

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.