Рахни-Лісові – це велике село з неймовірною історією, легендами, залізницею, архітектурою та парком, памятником садового мистецтва.

Вчора Лариса Білозір мала нагоду з головою села Мудриком Володимиром Вололимировичем та працівниками Музичної школи та директором Костинюк В.М. символічно долучитися до висадки сосен в легендарному Рахнівському парку. Приємно, що голова та його команда дбають про благоустрій та опікуються комфортом життя його мешканців.

“Мені особливо приємно побувати в Рахнах і тому що ми тут разом нашою Громадською організацією, яка реалізовує в Шаргородському районі 24 проекти, а з Рахнівською сільською радою подали і успішно виграли та реалізували екологічний проект на 120 тис. грн. «Чисте довкілля – майбутнє дітей». Також на консурсній комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, членом якої я є, ми визнали переможцем проект по розчистці Рахнянського парку в 2018. А в попередньому 2017 році громада стала однією із 2 Шаргородських громад яка виграла 800 тис на придбання сміттєвоза” – розповідає Лариса Миколаївна. 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.