Важко дібрати слів, щоб описати усю значимість та нашу повагу до праці аграріїв.

У багатьох районах відзначення та вітання працівників сільського господарства відбулось напередодні офіційної дати. У найбільших концертних залах районів Вінниччини зібрали кращих хліборобів рідної землі, щоб відзначити їх щоденний вклад у добробут і процвітання України.

Адже агросектор — локомотив української економіки. І це спільна заслуга усіх гравців галузі. І великих, і маленьких. І Вінниччина та вінничани посідають своє цілком заслужене місце серед лідерів галузі в Україні.

Цими днями долучилась до вітань аграріїв у Шаргородському та Мурованокуриловецькому районах і запросила також своїх добрих друзів – народного артиста України, співака та композитора Миколу Янченка та заслужену артистку України, скрипальку Майю Оніщук, аби вони подарували свою творчість для працівників рідної землі.

Сучасний аграрій в Україні це не просто людина, котра займається бізнесом в аграрній сфері, постачає на полиці магазинів якісні продукти, а й той, хто несе відповідальність за соціальну сферу у громадах, де працює. Тому я бажаю, щоб ваші дні були ясними, ниви – щедрими, а дощі – вчасними!

Зі святом, земляки!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.