Батьківська хата народного артиста України Станіслав Городинський в Долинянах, Мурованокуриловецького району, де він народився. Особливо приємно про це писати в день народження артиста.

Щиро вітаю Вас, Станіславе Станіславовичу з Днем народження! Міцного Вам здоров’я на многії літа, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі на благо держави. Нехай ваша енергійність, душевність і людяність привертають до вас тих, хто працює і спілкується з вами, та нових надійних, вірних друзів.

Батьківська хата, яку Станіслав Станіславович відродив і в якій ми побували під час чудового мистецького першого фестивалю авторської пісні «Вклонімося Матері»- це надзвичайне місце, місце відпочинку для душі та тіла, повне любові, поваги та затишку, тут спливають усі найсокровенніші спогади з самих глибин душі.

Мені особливо приємно бувати в Долинянах, і тому що це мала батьківщина Станіслава Городинського, який прославив її своєю творчістю далеко за межами Вінниччини, і тому, що ми вже давно співпрацюємо і з Долинянами, і долинянським будинком культури і Мурованокуриловецьким районним відділом культури.

Сподіваюсь, ми ще багато разів зустрінемося в Долинянах і спільними зусиллями проведемо ще багато таких чудових заходів.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.