Батьківська хата заслужено артиста України Станіслав Городинський в Долинянах, Мурованокуриловецького району, де він народився. Особливо приємно про це писати в день народження артиста, сьогодні він святкує свій ювілей.

Ювілей Станіслава Городинського
Ювілей Станіслава Городинського

Щиро вітаю Вас, Станіславе Станіславовичу з Днем народження! Міцного Вам здоров’я на многії літа, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі на благо держави! Нехай ваша енергійність, душевність і людяність привертають до вас тих, хто працює і спілкується з вами, та нових надійних, вірних друзів.

Ювілей Станіслава Городинського
Ювілей Станіслава Городинського

Батьківська хата, яку Станіслав Станіславович відродив і в якій ми побували під час чудового мистецького заходу авторської пісні «Вклонімося Матері»- це надзвичайне місце, місце відпочинку для душі та тіла, повне любові, поваги та затишку, тут спливають усі найсокровенніші спогади з самих глибин душі.

Ювілей Станіслава Городинського
Ювілей Станіслава Городинського

Мені особливо приємно було побувати в Долинянах, і тому що це мала батьківщина Станіслава Городинського, який прославив її своєю творчістю далеко за межами Вінниччини, і тому, що ми вже давно співпрацюємо і з Долинянами, і долинянським клубом і Мурованокуриловецьким районним відділом культури. Ми разом із нашою громадською організацією «Життя на розвиток громад» написали, виступили партнером, подали і успішно виграли проект ремонту клубу і благоустрою прилеглої території. Позавчора на комісії було прийнято рішення дофінансувати цей проект.

Сподіваюсь, ми ще багато разів зустрінемося в Долинянах і спільними зусиллями проведемо ще багато таких чудових заходів.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.