Цими днями Лариса Білозір побувала в селі Ободівка, на своєму окрузі, відвідала всі об’єкти, до розвитку яких долучалася останні 3 роки. Так, побувала у краєзнавчому музеї села Ободівки.

Зараз музей частково переїхав у облаштоване приміщення – колишню доброчинну лікарню побудовану у 1890 році Собанськими для всіх жителів Ободівки. За минулі кілька років завдяки спільним зусиллям разом з Миколою Кучером, вдалось суттєво реконструювати це приміщення, бо була загроза, що і його могла спіткати та ж плачевна участь, що й палац Потоцьких. У 2014 році тут було здійснено часткову заміну вікон, а згодом і відремонтовано дах. Зараз тривають внутрішні роботи на другому поверсі.

Окрім експозиції родини Собанських, тут розміщена експозиція вишитих рушників з вишивкою різних регіонів, виставка оздоблених яєць, наперстків, ляльок мотанок місцевої надзвичайно талановитої майстрині декоративно-прикладного мистецтва Любові Дмитрівни Сиворог.

Лариса Білозір переконана і прикладає зусиль, щоб матеріали про Ободівку і його жителів, які має у своїй колекції музей, гідно були представлені та зберігалися.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.