В ці дні з робочою поїздкою разом з офіційною делегацією Вінницькоі області, колегами з обласної, міської ради та адміністрації Лариса Білозір перебуває в Сьвєнтокшиському воєводстві Республіки Польщі.

Цього року 8 жовтня виповнюється 60 років співпраці та партнерства між нашими регіонами.

Сьогодні ознайомилися з роботою комплексу «Сьвєнтокшиська поляна», а саме – центром реабілітації та рекреації «Поляника» для доросли та дітей, океанаріумом, парком мініатюр історичних об`єктів воєводства.

Вразив центр реабілітації, який знаходиться в мальовничому місці серед гір, з сучасним інноваційним обладнанням та реабілітацією ортопедичних, неврологічних, ревматологічний та інших хвороб. Тут людей з інвалідністю обстежують та розробляють експертні індивідуальні програми і саме головне в атмосфері комфорту та привітності, при чому діти мають можливість відвідуввти туристичні місця біля Поляника, океонаріум, де представлено 500 різних видів фауни та флори, центр розваг, парк мініатюр з 20 найбільш відомими архітектурними об’єктами воєводства, рибалити на озері, ходити по гриби в ліс.

Адже центр знаходиться в найбільш красивому регіоні Польші, серед Сьвєнтокшиських гір, в лісній місцевості.
Попередньо обговорили можливість реабілітації наших хлопців, учасників АТО з інвалідністю, у разі погодження і переговорів з відповідними міністерствами України, адже обладнння тут дозволяє провести обстеження та пройти реабілітацію на найкращому обладнанні.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.