2020 рік має статати ключовим для процесу децентралізації в Україні. Місцеві вибори мають відбутись вже за умови покриття всієї території України об’єднаними територіальними громадами!

Про це йшлося на Раді регіонального розвитку у Києві, де разом з делегацією від Вінниччини – головою обласної державної адміністрації Валерієм Коровієм, вінницьким міським головою Сергієм Моргуновом, головами РДА, ОТГ – Лариса Білозір також взяла участь.

Вже зараз зрозуміло, що впровадження реформи децентралізації довело її економічну та політичну ефективність, і тому вона вже є незворотною.
Президент Петро Порошенко доручив регіональній владі підготувати плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки. Він закликав подолати спорадичність і певний хаос в реалізації політики розвитку регіонів. Прозвучала й важлива Ініціатива Президента щодо спрямування 3 мільярдів гривень на інтернет у школах, опорних закладах освіти.

Наступний рік має стати роком нових можливостей і посилення тих позитивних тенденцій, які Україна фіксує 10 кварталів поспіль. За словами Прем’єр-мністра Володимиоа Гройсмана саме в 2019 році ми будемо мати перші успіхи в реформі освіти, будемо будувати більше доріг, будуть підвищені соціальні стандарти.

Це вже восьме засідання Ради регіонального розвитку. Створена у 2015 році її основне завдання – ефективна взаємодія державних органів влади з місцевими.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.