Сьогодні Лариса Білозір взяла участь у Загальних зборах уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. Членами цього органу станом на зараз є 504 місцеві громади, що в 10 раз більше ніж 6 років тому, коли була створена Асоціація.

Під час виступу Лариса Миколаївна акцентувала увагу присутніх на успішному опановуванні громадами навичок написання проектів на обласний конкурс розвитку територіальних громад.

Можливо для когось це буде новина, але минулоріч на конкурс було подано рекордну кількіть проектів (735) з яких переможцями визнано більше половина (384). І це не просто цифри, це кропітка та важка праця громад.

“Як ніхто знаю, наскільки важливо сьогодні виступати ініціатором і організатором круглих столів, семінарів, форумів та навчань, грантової вертикалі, створювати Інформаційно-ресурсні центри в районах, залучати спеціалістів до тренінгів, допомагати у написанні міжнародних грантів” – говорить Лариса Миколаївна. 

“Можу констатувати, що від 2015 року нам вдалось активізувати членів громад та мобілізувати їх сили. Навчання дало свої позитивні результати. Кількість поданих та реалізованих проектів у районах, де ми працювали, збільшилась від двох до чотирьох разів в минулому році. Загалом, вдалося залучити майже 33,4 млн. грн. на фінансування 94 проектів, де ГО “Життя та розвиток громад” виступила партнером.

Цьогоріч ми продовжимо цю роботу і вже в лютому у районах Вінниччини пройдуть навчальні форуми і сподіваюсь, що ми покращимо минулорічний результат. Головне – не боятися брати на себе відповідальність і впевнено рухатися вперед.”

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.