Напередодні випала чудова нагода обговорити з депутатами Томашпільської районної ради питання щодо залучення інвестицій у соціально-економічний розвиток району за рахунок грантової діяльності територіальних громад.

На порядок денний сесії було винесено 22 питання серед яких підтримка проектів “Реконструкція даху поліклініки та посилення конструкції галереї комунального некомерційного підприємства “Томашпільська центральна районна лікарня” та “Створення належних умов, соціально-побутової, психологічної адаптації (воїнів ООС) у відділенні денного перебування при відділенні догляду для постійного та тимчасового проживання у с. Комаргород”. У результаті обговорення районні депутати підтримали ці рішення.

Нещодавно разом з командою фахівців обласної державної адміністрації, Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування, Агенції регіонального розвитку і громадських організацій на початку року ми організували та провели в районі регіональний форум «Кроки до розвитку громад», для представників громад.

Минулоріч нам вдалось залучити у розвиток району 1,6 млн. грн з обласного бюджету та 5,8 млн. грн – коштів партнерів, серед яких і наша ГО “Життя та розвиток громад”, яку я очолюю. У два рази збільшилась кількість реалізованих проектів громадами району. Працюємо над тим, щоб позитивна динаміка збереглась і цьогоріч.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.