Разом з членами президії як голова комісії з питань місцевого самоврядування Лариса Білозір взяла участь у виїзному розширеному засідання президії обласної Ради в конференц-залі нового хірургічного центру у м. Вінниця. Відтак, за підсумками голосування, разом з колегами-депутатами розглянули 75 питань порядку денного чергової 35 сесії обласної Ради, яка відбудеться 28 вересня.

Також перед президією депутати ознайомилися із роботою нового хірургічного корпусу Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова.

В лікарні функціонує 20 стаціонарних відділень на 717 ліжок, поліклінічне відділення з потужністю 450 відвідин в зміну, 10 параклінічних відділень (5 діагностичних та 5 лікувальних) та допоміжні служби.

Хірургічний корпус розрахований на 240 ліжок, ще 15 місць – в реанімації. В корпусі передбачено розміщення потужних лікувально-діагностичних стаціонарних відділень хірургічного профілю з сучасною високоефективною орієнтацією на малоінвазивні методи лікування в судинній, кардіохірургічній, абдомінальній хірургії, ортопедії та урології, хірургічний блок на 14 операційних залів, відділення реанімації та інтенсивної терапії. Палати в новому корпусі двомісні, в кожній розміщено функціональні ліжка. Кожна палата має санвузол.

Станом на сьогоднішній день в лікарні вже є обладнання на 100 млн грн, до кінця поточного року має надійти обладнання ще на 100 тис. грн, загальна вартість всього медичного обладнання складає 380 млн грн.

“З колегами на конкурсі проектів Державного фонду регіонального розвитку та під час голосування виділення коштів з обласного бюджету робили і будемо робити усе можливе, аби хірургічний центр став гідним центром, де люди зможуть проходити лікування на високому рівні з гарним обладнанням та умовами” – коментує Лариса Білозір.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.