Заслухали позицію Першого заступника глави делегації України для участі в Тристоронній контактній групі пана Вітольда Фокіна, яку він висловлював к засобах масової інформації, яка викликала значний суспільний резонанс.

Те, що ми сьогодні почули від заступника глави ТКГ, ще більше ввело в шок, фрази на кшталт «На Сході проти України воюють найманці та бойовики 30 країн світу», «амністія має бути загальною»,
«я не політик і відповісти чи йде на сході війна не можу. Бо жодного підтвердження, що Україна та Росія ведуть війну, я не бачу». При всій повазі до віку, його роботи в державних органах країни, мушу констатувати-краще, якщо пан Фокін піде.

Людина, яка 21 рік керує організацією з розвитку економічних та культурних відносин з Росією та все життя працює з Росією, не може відстоювати інтереси України в ТКГ, окрім як потакати країні-агресору.

Тому наш комітет прийняв рішення щодо спрямування звернення на президента про відкликання Вітольда Фокіна зі складу української делегації в ТКГ, його заяви шкодять національним інтересам України! Те, що ми почули сьогодні на засіданні від пана Фокіна ще раз переконало більшість депутатів, що цій людині не місце в ТКГ.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.