Виборчий процес триває. Але розслаблятися не варто!
Тому, звертаюся до всіх земляків, обирайте тих, які достойні захищати ваші інтереси у Верховній Раді 9-го скликання – прийдіть на дільниці і проголосуйте!

Друзі, хочу також висловити вам всім вдячність за підтримку. Ми провели дуже класну, позитивну та конструктивну кампанію. Коли конкурували з опонентами своїми конкретними справами, а не чорним піаром та брудом, бо нам це нам не потрібно.

Увесь цей час ми мали переважно позитивний фідбек в соцмережах. Саме тому кожне Ваше слово у фейсбук та поширення – дуже цінні для мене. Спільні справи та Зустрічі з Вами були натхненними та оптимістичними.
Вірю в те, що ми зробимо разом більше.

Щодо окремих повідомлень про порушення, то безумовно, боротьба з фальсифікаціями – передусім справа правоохоронних органів, і будемо сподіватися, що їх робота сьогодні, завтра і в найближчі кілька днів буде на 100% відповідати букві Закону.

Але немало залежить від нас з вами, від нашої активності, як під час голосування, так і нетерпимості до різного роду можливих порушень виборчого законодавства. Тож якщо ви, мимоволі, станете свідками порушень під час голосування, чи підрахунку голосів прошу негайно телефонувати на «102», або на будь-який з телефонів мого виборчого штабу:
(098) 357-72-46
(097) 386-67-67

Правда переможе! З Богом!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.