Чергова зустріч з громадою Мурафської ОТГ, а саме жителями села Довжок. Поспілкувалися про медичні питання та проблеми, побували разом з головою громади Сергієм Васильовичом в садочку та ФАПі.

Приємно було побувати в цьому мальовничому селі, адже я підтримала, а наша ГО стане співфінансистом найближчим часом у виграному Мурафською ОТГ проекті конкурсу розвитку тергромад – «Ремонт спортивного залу в с. Довжок»

А от у Мурафі Шаргородського району, окрім цього не перший рік хвилювало громаду аварійний стан автобусної зупинки. Під впливом атмосферних опадів, перепаду температур та з плином часу залізобетонні перекриття зруйнувались, а цегла почала осипатись.

Розголосу ситуація набула після публікації у соціальних мережах. Проблема у тому, що аварійна зупинка та земельна ділянка під нею перебуває у власності Служби автомобільних доріг і громада не може витрачати грошей на її ремонт чи будівництво нової.

Разом з заступником голови ОТГ звернулися до очільника управління дорожнього господарства Олега Бабія щодо цієї проблеми, однак на розробку проектно-кошторисної документації потрібен час та кошти, тому запропонувала сільському голові Мурафської ОТГ Сергію Партеці, для швидкого вирішення цього питання, встановити нову зупинку поруч.

Наша ГО Життя та розвиток громад, яку я очолюю, підтримати та взяла на себе витрати на виготовлення та встановлення легкої зупинки на іншій стороні вулиці, селищна ОТГ залила фундамент. Спільно працювпли над цією задумкою з квітня. І вже на початку липня наша ГО встановила зупинку, де очікувати громадський транспорт мешканці громади зможуть з більшим комфортом.

Що стосується ремонту доріг, то згідно планів дорожників першочерговий поточний ремонт покриття буде здійснений частково на дорогах «Мурафа – Михайлівка», «Мурафа –Деребчин – Томашпіль» та «Мурафа-Моївка-Клембівка». До речі, також передбачено ремонт аварійного містка через р. Мурафа. Загалом на районні дороги Шаргородщини передбачено 14.7 млн. грн..

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.